TLG 1x02 SYNOPSIS

12. února 2012 v 16:02 | Deni |  1S - SYNOPSIS
Emma Sutton neviděla a ani neslyšela už od doby, kdy se poprvé setkaly. Sutton se nedostavila v dohodnutém čase, takže Emmě nezbývá nic jiného, než pokračovat v šarádě ,,Bytí Sutton".
Od té doby se Emma strachuje a je posedlá myšlenkami na Sutton. Začínají se projevovat Emminy vlastnosti, které se naprosto liší od těch Suttoniných. Změn si všimla i rodina a přátelé Sutton, ale spíše se z toho těší a myslí si, že se ,,Sutton" změnila k lepšímu. Emma nikdy neměla otce, takže chce udělat radost tomu Suttoninu a musí se tedy učit tančit na tanec otce a dcery. Jelikož Emma neumí tančit, požádá o pomoc Ethana, který ví, že není pravá Sutton.
Na taneční konzervatoři Char, Mads a ostatní dívky cvičí balet pro nadcházející se recitál. Když je jedna dívka z recitálu vyřazena, je její matka tou, která to nese nejhůře. Mads se zajímá o Eduarda, tanečního choreografa a snaží se s ním trávit co nejvíce času.
Suttonina sestra Laurel řekne svým rodičům o některých věcech, co Emma dělá. Dozvíme se také mnohem více z rodiny Mads. Její otec má něco za lubem a velmi ho rozčílí, když Mads vyjádří podporu svému bratrovi Thayerovi, který odjel do LA za prací.
Mezitím, co teenageři dělají vše proto, aby udržela svá tajemství, rodiče začínají lhát, aby udrželi zase ta svá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama