TLG 1x03 SYNOPSIS

12. února 2012 v 16:02 | Deni |  1S - SYNOPSIS
Sutton se setká s bratrem Mads, Thayerem, a je přesvědčena, že před ní její adoptivní rodiče něco tají. Také Thayerovi poví, co už o své biologické matce zjistila. Když v LA pátrají po matce dvojčat, objeví několik šokujícíh informací. Díky tomu chce Sutton vědět o všem, co se před ní tajilo po celé ty roky.
Sutton se podaří vystopovat Ruth Peterson (Julia Rose), ženu, kterou považuje za svou matku, a následně se setká s Randallem Websterem (Deke Anderson), který zná další část tajemství ohledně narození a adopce dvojčat.
Sutton volá Ethanovi.
Rodina Sutton se dozví o jejím vztahu s Ethanem. Mercerovi trvají na tom, aby Sutton pozvala Ethana na jejich rodinnou večeři. Ethan přijde, ale večeře je přerušena znepokojující návštěvou Dana. Emma začíná něco cítit k Suttoninu příteli.
Ethan je obviněn otcem Mads z krádeže Suttonina notebooku.
Laurel se líbí jeden kluk ze školy. Je nešťastná, že je neustále ve stínu Sutton, a chce mít také něco pro sebe. Nicméně se do toho vmísí Char a zhatí Laurelin sen. Justin se zajímá o sestru Sutton Laurel, ale Emma chce, aby se dal dohromady s Char.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama